У Києві відбудеться тривимірне гурман-шоу

З 14 по 16 червня мешканці та гості столиці зможуть відвідати унікальне шоу смаку, краси, креативної думки і професіоналізму — Business Dinner by Design.

0

0

0

переглядів


           В Киеве состоится трехмерное гурман-шоу

Захід пройде в просторі Art Gallery, (вул. Антоновича 102-104). Вперше в Україні відбудеться унікальна подія Business Dinner by Design, організований компанією SEVEN I. D. M. G.

Талановитими дизайнерами у співпраці з елітними інтер’єрними салонами будуть створені обідні тривимірні зони. А заслужені кухаря концептуальних ресторанів пригостять вишукану публіку гастрономічними шедеврами на коктейльній вечірці та званій вечері. Для дизайнерів немає ніяких правил, немає ніяких очікувань. Вони просто створять щось унікальне, що-те, що надихає і захоплює.
           В Киеве состоится трехмерное гурман-шоу

Мета проведення заходу – вдосконалення, просвітництво і натхнення громадськості, встановлення контактів і створення колаборацій між представниками творчої та бізнес спільноти.

Гості – бізнес спільнота, дизайнери, архітектори, діячі мистецтва, представники істеблішменту і селебрітіз, громадськість.
           В Киеве состоится трехмерное гурман-шоу

Програма події:

Business Dinner by Design не був би повний без його подій.

14 червня на коктейльній вечірці гості (близько 250 учасників) зберуться для сліпучої демонстрації творінь. Під сучасні музичні ритми і блиск софітів гостям буду запропоновані алкогольні коктейлі і закуски для гурманів.

15 червня відбудеться званий вечеря для 100 гостей в дизайнерських зонах під живий акомпанемент і приємні сюрпризи.

15-16 червня до 16.00 експозиції будуть працювати в режимі виставки. Всі охочі зможуть насолодитися і надихнутися спогляданням дизайнерських творінь.

Придбати квитки можна ТУТ