Вечеряємо тільки до семи вечора

Пізно лягаєте спати, тому не їсти після шести не виходить? Ви знаєте, за скільки годин до сну можна поїсти? Як правильно вечеряти, щоб не набирати вагу?

0

0

0

переглядів


                     Ужинаем только до семи вечера

Турецькі вчені з Університету «Дев’ятого Вересня», розташованого в Туреччині, роблять попередження, що вечеря після 7 вечора може викликати серцеві захворювання і навіть серцевий напад.

З чим пов’язують таке явище? Після двох годин після прийому їжі організм перебуває в стані «підвищеної готовності», але, насправді, в цей час він повинен відпочивати і готуватися до сну. У підсумку це призводить до того, що артеріальний тиск підвищується і на такому рівні залишається протягом всієї ночі, що, відповідно, впливає на роботу серця негативно.

Дослідження проводилося серед 7000 чоловіків і жінок. Вчені стверджують, що пізній прийом їжі також викликає вироблення гормонів стресу, такого, наприклад, як адреналін, що негативно позначається на серцево-судинній системі.

Висновок вчених: вечеряти тільки до сьомої вечора, щоб наш організм встиг «заспокоїтися» і відпочити перед сном. Дослідники кажуть, що пізня їжа може завдати більшої шкоди, ніж харчування з великим вмістом солі.

Читай також: Риба до вечері: оригінальний кляр для дивовижного смаку