Не їж 24 години — запускаєш омолодження організму: відкриття вчених

Виявилось, що короткочасне голодування здатне обернути час назад, тому є деякий сенс в тому, щоб на добу забувати дорогу до вашого холодильника!

0

0

0

переглядів


           Не їж 24 години - запускаєш омолодження організму: відкриття вчених

Біологи Массачусетського технологічного інституту нікого висновок, що 24-годинне голодування здатне призупинити старіння стовбурових клітин кишківника, які відповідають за виробництво кліток у всьому шлунково-кишковому тракті. Бо з часом здатність кишківники до регенерації дуже сильно погіршується, що призводить до захворювань ШКТ, новоутворень, а також частих інфекційних захворювань.

Читай також: Покращуємо здоров’я за допомогою лимона


           Не їж 24 години - запускаєш омолодження організму: відкриття вчених

Піддослідних гризунів не годували протягом 24 годин, а коли взяли на аналіз їх стовбурові клітини, виявилося, що смороду щоб отримати необхідну енергію стали розщеплювати жирні кислоти замість цукру! На цьому етапі клітини кишківника стали не тільки краще регенерувати, але й набагато ефективніше функціонувати. Причиною таких удосконалень стала активація PPAR (транскрипційних факторів), які коректують діяльність окремих генів, відповідальніх за метаболізм жирних кислот.

Вчені хочуть. зупинитися на вивченні речовини, яка запускає фактори транскрипції, що приводити до активної регенерації стовбурових клітин кишківника, а значить і більш швидку регенерацію клітин у всьому організмі. Дані об’єднання планується задіяти у розробці препарату, який допоможе людям, що страждають на захворювання ШКТ, покращити стан свого здоров’я.

Читай також: 3 міфи про здорове харчування