Місячний календар садівника-городника на червень

У даному календарі на червень 2018 року зібрана уся корисна інформація, яка допоможе вам зібрати багатий урожай.

0

0

0

переглядів


           Лунный календарь садовода-огородника на июнь

Які дні для проведення робіт в саду і на городі будуть сприятливими, а які — ні, ви дізнаєтеся з докладного місячного календаря на червень 2018 року.

Читай також: Календар догляду за трояндами по місяцях

1 — 2 червня, щербатий Місяць у Козерозі

Відмінний час для посадки ріпи, картоплі, редьки, брукви. Можна обрізка і щеплення дерев, культивація, додавання компосту. Що стосується кольорів, відмовтеся від зміни локації.

3 — 4 червня, щербатий Місяць у Водолії

Відмовтеся від посіву і пересадки рослинності. Можна збирати зернові та коренеплоди, підстригати дерева і кущі, робити прищипування, обприскування, прополку і обкурювання.

5 — 7 червня, щербатий Місяць у Рибах

Відмінний період для висадки редиски, селери, цибулинних. Дозволена щеплення ягідних типів кущів і дерев, культивація землі і внесення добрив. Можна приступати до заготівлі перших солінь.


           Лунный календарь садовода-огородника на июнь

8 — 9 червня, щербатий Місяць в Овні

Час зайнятися землею: підготуйте грунт під новий сезон засіву, позбавтеся від бур’янів і шкідників, покрийте грунт шаром мульчі. Нічого не сійте, і не пересаджуйте. Дозволено збирання дозрілих ягід і фруктів, лікарських рослин та коренеплодів. Оптимальний період для сушіння.

Читай також: Особливості підживлення плодових дерев навесні і влітку

10 — 11 червня, щербатий Місяць у Тельці

Хороший період для посадки коренеплодів, бульбових і цибулинних культур. Можна стрижка кущів і дерев. Ягоди і фрукти, зібрані з 10 по 11 число, годяться для консервації.

12 червня, щербатий Місяць у Близнюках — 13 червня, Місяць у Близнюках, молодий Місяць

Відмовтеся від садіння і пересаджування трав’янистих культур.Мульчируйте грунт, зрізайте зайві пагони, проводите культивацію. Також ефективними будуть покіс і прополка. В цей час лікарські рослини найбільш корисні. У Молодика не рекомендуються будь-які посіви і посадки.

14 — 15 червня, зростаюча Місяць у Леві

Оптимальний період для висадки капусти, квасолі, помідорів, патисонів, перцю, огірків, кавунів, кабачків і баклажанів.


           Лунный календарь садовода-огородника на июнь

16 — 17 червня, зростаюча Місяць у Леві

Не рекомендовані посів і пересадка садово-городніх культур. Можна висаджувати дерева і чагарники, сушити фрукти і збирати коренеплоди, а також насіння соняшника. Дозволена заготівля лікарських рослин і робота з землею (мульчування і боротьба з комахами).

18 — 19 червня, зростаюча Місяць у Діві

Відмовтеся від садіння і пересаджування овочів, фруктових дерев, насіння. Для посадки квітів вибирайте кучеряве види. Можна проводити покіс, який сповільнить ріст трав.

Читай також: Вирощування полуниці «для зайнятих»: на агроволокні

20 червня, Місяць у Терезах, перша чверть — 21 червня, зростаюча Місяць у Терезах

Відмінний період для висадки квітів, роботи з газонними візерунками. Рекомендується посадка кісточкових фруктових дерев. Можна проводити поливи і сіножать, заготовляти насіння і бульби до зберігання, приводити в порядок кімнатні рослини.

22 — 24 червня, зростаюча Місяць у Скорпіоні

Рекомендована посадка більшості городніх культур. Можна рихлити землю, нищити жуков, додавати компост, закладати бульби і насіння на зберігання. Дозволена посадка кісточкових фруктових дерев, полив і сіножать. Відмінний період для зрізання квітів, створення газонних візерунків. Також можна прищеплювати дерева і приводити в порядок кімнатні рослини. А ось збір трав краще відкласти.


           Лунный календарь садовода-огородника на июнь

25 — 26 червня, зростаюча Місяць у Стрільці

Дозволена посадка цибулі, часнику, перцю, лікарських рослин, шпинату, суниці, шипшини, сливи і жимолості. Можна збирати фрукти, ягоди й насіння.

27 червня — зростаюча Місяць у Козерозі

Проводимо аналогічні роботи, висаджуємо кімнатні квіти.

Читай також: Як виростити хороший урожай солодкого перцю

28 червня, повний Місяць, Місяць у Козерозі

Відмовтеся від посіву і висаджування.

29 червня, щербатий Місяць у Козерозі

Можна прищеплювати дерева, вносити свіжу порцію компосту, розпушувати грунт.


           Лунный календарь садовода-огородника на июнь

30 червня, щербатий Місяць у Водолії

Оптимальний період для прищипування і прополки грядок, обробки димом. Краще виявитися від посівів і посадок. Дозволено збирання коренеплодів та зернових, покіс трави. Також можна стригти кущі та дерева.