Комп’ютерні столи з шафою

Модульні меблі завжди відрізняється особливим зручністю і функціональністю. В разі суміщення комп’ютерного столу разом з шафою виходить комфортне робоче місце для дитячої або кабінету.

Компьютерные столы со шкафом

Особливості

Часто комп’ютерний стіл використовується не тільки для роботи на ПК, але і як основне робоче місце. В кімнатах дітей і тінейджерів він грає роль місця для навчання, творчості та читання. Весь час вставати з місця, щоб дістати з шафи необхідну для роботи книгу, особливо якщо домашня бібліотека знаходиться в іншій кімнаті, наприклад, вітальні, не дуже зручно. Тому і з’явилися комп’ютерні столи з шафою, що дозволяє зберігати книги поруч.

Компьютерные столы со шкафом

Такий предмет меблів передбачає простору консоль з місцем для установки ЖК-монітора або ноутбука, також на ній можна писати. Полиці для книг оточують робоче місце, дозволяючи легко дотягнутися до необхідного тома. Студентам і школярам буде зручно зберігати в шафі ще й зошити, альбоми та інші навчальні матеріали.

Також шафа може бути оснащений невеликими закритими або відкритими комірками. Останні, як правило, використовуються для того, щоб встановити всередині системний блок. Однак якщо в наявності ноутбук, а не комп’ютер, її можна використовувати на власний розсуд. Закриті відсіки застосовують, щоб прибрати туди папери, книги, підручники або іграшки, якщо мова йде про дитячій кімнаті.

Компьютерные столы со шкафом

Види

Суміщені з шафою комп’ютерні столи бувають різних моделей.

Книжковий

Комп’ютерний стіл, поєднаний зі стелажами, є ідеальним варіантом для організації місця для роботи та навчання в домашніх умовах. Великі столи в змозі замінити окремий книжковий шафа. Більш скромні за розміром столи з полицями можна використовувати, щоб зберігати поряд з комп’ютером найбільш необхідні книги і довідники.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Трансформер

Крім стаціонарних комп’ютерних столів, суміщених з шафою, існують розкладні і висувні предмети меблів. Вони можуть являти собою звичайний шафа, де робоча консоль є прихованою. Однак одним рухом руки легко висунути робочу панель і перетворити його в письмовий стіл або місце для роботи на комп’ютері.

Компьютерные столы со шкафом

Такі столи-трансформери в останні роки придбали величезну популярність перш за все як предмети обстановки дитячих кімнат. Вони поєднують в собі відразу декілька елементів меблів, що робить їх економічним і ергономічним варіантом.

Компьютерные столы со шкафом

З викатними полицями

З-під стільниці можуть висуватися додаткові полиці. Туди можна поставити клавіатуру від стаціонарного комп’ютера або використовувати для зберігання паперу для принтера. Висувні полиці у нижній частині даного предмета застосовують для розташування оргтехніки.

Компьютерные столы со шкафом

З різнорівневою стільницею

Робочі поверхні в кутових столах, прилеглі до різних стін, можуть розташовуватися на різній висоті. Це робиться для зонування, відокремлюючи, наприклад, зону роботи на комп’ютері від письмової.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Секретер

Іноді видається найбільш зручним приховувати консоль до того часу, коли вона знадобиться, наприклад, якщо письмовий стіл не використовується щодня або є предметом гарнітура вітальні.

Компьютерные столы со шкафом

У таких випадках виручає секретер. Це елемент інтер’єру виник у Франції і являє собою невеликий шафа з шухлядками і нішами для зберігання речей, де робоча панель має відкидний механізм.

Компьютерные столы со шкафом

З надбудовами

Це сучасні моделі комп’ютерних столів з додатковими поличками над стільницею. Їх можна використовувати для зберігання книг, зошитів, CD-дисків та декоративних штучок. Наприклад, велика кількість вільного місця дозволяє прикрасити робочий куточок фотографіями в рамках і пам’ятними сувенірами. Вони допоможуть викликати натхнення під час роботи за столом.

Компьютерные столы со шкафом

Бюро

Інша популярна заміна класичної моделі письмового столу. Він являє собою міні-комод з високою задньою стінкою і шухлядками, які розташовуються не тільки звично під стільницею, але і над нею. У верхніх відсіках зберігаються приладдя для письма та інші важливі дрібниці.

Компьютерные столы со шкафом

Це вельми архаїчний предмет дизайну, який зазвичай є елементом барокових і класичних інтер’єрів, і є, скоріше, декоративною деталлю, ніж функціональної.

З шафою-купе

При бажанні можна заховати робоче місце в шафі. Розсувні двері легко відкрити, щоб відкрити консоль. Там же може зберігатися і крісло. Даний прийом допомагає не захаращувати простір спальні або вітальні додаткової меблями. Також цей варіант сподобається тим, на чиєму робочому місці завжди панує художній безлад. Над робочим місцем можна організувати місткі полиці.

Компьютерные столы со шкафом

Для одягу

Іноді модульні гарнітури поєднують в одному елементі не тільки робоче місце, але і шафа для одягу. Хоча на перший погляд такий поділ здається незвичайним, це не зовсім так. Масив шафи відгороджує комп’ютерний стіл від іншої частини кімнати, створюючи робочий куточок. Вважається, що чітке зонування кімнати істотно допомагає в процесі роботи або релаксації, оскільки виробляється умовний рефлекс.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Тому людям, яким важко вдається зосередитись на справі в домашніх умовах, можна замислитися про придбання такої моделі. Вона дуже економічна, надаючи при цьому великий простір для зберігання речей. Іноді над стільницею розташовується спальне місце. Такі моделі популярні в кімнатах дітей і підлітків.

Компьютерные столы со шкафом

Розміри

Кутові комп’ютерні столи бувають різних розмірів і розрізняються по висоті і ширині стільниці, а також за габаритами супроводжуючих аксесуарів.

Навіть в невелику спальню можливо встановити кутовий стіл з книжковими полицями або пеналів. Його стільниця може бути вже, ніж офісних гігантів, проте її цілком достатньо для забезпечення комфортної роботи. Великі комфортні столи найчастіше розташовуються в квартирах у вітальнях, коли вирішено виділити в цій кімнаті кілька зон, у тому числі і робочу, або в робочих кабінетах офісів і приватних будинків.

Компьютерные столы со шкафом

Крім того, вони ідеально підходять дітям, оскільки на просторій стільниці можна розмістити всі необхідні для виконання домашніх завдань підручники або альбом для малювання та матеріали для творчості. Часто при виконанні виробів з цією метою використовується підлогу, однак великий комп’ютерний стіл здатний вирішити цю проблему.

Найбільш кращі середні по висоті моделі: близько 80-90 сантиметрів. Вони підійдуть дорослій людині середнього зросту або підлітку. Лінійки дитячих меблів мають особливі габарити, відповідні зросту дитини певного віку.

Компьютерные столы со шкафом

Ширина стільниці теж починається від 80 сантиметрів. Це більш індивідуальний показник, і відповідну модель слід підбирати, виходячи з власних потреб та розміру кімнати.

Кольори

Сучасне виробництво дозволяє випускати меблі будь-яких кольорів: від природних з деревної структурою до яскравих і агресивних. Рекомендується вибирати більш нейтральні варіанти, особливо для офісних меблів. Столи з чорного або світлого дерева ідеально підійдуть до будь-якого інтер’єру. Красиво виглядає меблі кольору чайного дерева. Вона має багатий вибір відтінків і виглядає затишно і життєрадісно. Яскраві пластикові столи найбільш зручні в кімнатах дітей, проте потрібно бути готовими до того, що така меблі скоро набридне або її доведеться міняти при ремонті.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Як вибрати?

Щоб вибрати стіл для комп’ютера, потрібно звернути увагу на кілька факторів:

  • Розмір робочої поверхні. На консолі повинні легко уміщатися всі необхідні речі, і насамперед – техніка.
  • Габарити. Обираючи предмет меблів, потрібно приходити в магазин з уже виконаними вимірами і чітко знати, стіл якої ширини і довжини можна розташувати в конкретній кімнаті.
  • Місткість. Перевага суміщених столів якраз в додатковому просторі для зберігання книг та інших речей. Тому чим більше полиць і додаткових відсіків біля столу, тим краще.
  • Зручність. Стіл повинен підходити людині по висоті, щоб він зберігав правильну поставу. Також потрібно переконатися в достатній відстані монітора від очей працюючого за комп’ютером. Для цього ширина стільниці повинна бути не менше 80 див.
  • Міцність. Всі кріплення повинні бути міцними, а фурнітура без вибоїн і тріщин. Ніжки та інші елементи столу повинні бути якісними і витримувати вагу столу і додаткових речей.
  • Матеріал. Сучасні столи класу Люкс виготовляють з деревного масиву. Вони важкі і великі і підійдуть для робочих кабінетів бізнесменів і високопоставлених осіб.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

В більшості своїй такі предмети меблів виготовляються з ДСП. Вони значно дешевші, але майже не поступаються в якості і здатні служити роками. Це екологічний і міцний матеріал. Виробники випускають також столи з пластику або предмети меблів з металевими елементами для сучасних інтер’єрів. Всі ці матеріали є міцними і перевіреними у виготовленні меблів, тому вибір залежить лише від особистих уподобань.

Компьютерные столы со шкафом

Обов’язково потрібно, щоб дизайн столу гармоніював з кольором і стильової спрямованості з іншими елементами кімнати.

Варіанти в інтер’єрі

Приступаючи до непростого процесу вибору зручного і функціонального письмового столу, передусім необхідно ознайомитися з готовими прикладами використання цього предмета меблів в інтер’єрі.

Компьютерные столы со шкафом

Лаконічний монохромний дизайн шафи змушує його добре виглядати в будь-якому інтер’єрі. Він буде доречний навіть в офісі. В даному предметі меблів чудово поєднуються відкриті та закриті зони. Стіл оснащений бічним пеналом для зберігання книг або інших речей, а також просторим речовим відсіком. У нього є дуже зручна тумбочка з ящиком, в якій можна зберігати особисті речі або канцелярське приладдя. Над консоллю присутні полиці для розміщення книг. Ще одним достоїнством столу є висувна полиця для клавіатури. Ширина стільниці дозволяє тримати монітор на достатній відстані від очей.

Компьютерные столы со шкафом

Дана модель є чудовим прикладом модульних меблів. Вона функціональна, стильна і не потребує додаткових предметах. Для створення повноцінної меблювання спальні досить лише додати спальне місце.

Просторий кутовий комп’ютерний стіл незамінний для студента або школяра. Розмір робочої поверхні дозволяє легко розмістити як стаціонарний комп’ютер, так і залишає місце для письма читання. Даний параметр набуває велике значення в даному випадку, оскільки біля столу відсутня висувна полиця для клавіатури. Зате він обладнаний підставкою для системного блоку. Надбудова дозволяє з комфортом розмістити всі необхідні книги і підручники. Вони завжди будуть під рукою. Крім того, цей предмет меблів має додатковий відсік для книг в примикає тумбочка з ящиками.

Компьютерные столы со шкафом

Стильний і молодіжний письмовий стіл, який також підійде для роботи за комп’ютером. Він по конструкції нагадує барну стійку. У комплекті йде невелика тумба з двома шухлядами, яка може служити підставкою для оргтехніки. Стіл поєднаний з просторим книжковою шафою. Перевагою моделі є те, що її можна поставити в будь-якому місці кімнати, у тому числі в кутку. Розташовуючи його по центру, можна створити цікавий ефект зонування. Білий колір модуля освіжає кімнату.

Компьютерные столы со шкафом

Незвичайний комп’ютерний стіл у вигляді драбини, поєднаний з полицями, припаде до смаку любителям модерну і екстраординарних предметів меблів. Хоча зовні модель здається нестійкою, це зовсім не так, оскільки її полки кріпляться безпосередньо до стіни. Вони дуже вузькі, тому роблять шафа, швидше, чудовою прикрасою будь-якої кімнати, ніж повноцінним робочим місцем. Модель виконана з презентабельно темного дерева, яке виглядає особливо шикарно в поєднанні з шкіряним кріслом і вазами з кераміки контрастних кольорів.

Компьютерные столы со шкафом

Мінімалізм столу-секретера робить цей предмет меблів надзвичайно привабливим. Консоль є відкидний, тобто перетворюється в робочу панель по мірі потреби, а в решту часу є дверцятами шафи. Кілька полиць дозволяють розташувати найнеобхідніше. Крім того, для цієї мети можна використовувати верхню поверхню шафи. Це дуже зручний варіант для невеликих кімнат, однак треба враховувати, що розташувати стаціонарний ПК тут не вийде. І потрібно уникати ставити важкі предмети на кришку стола, оскільки навіть самі міцні кріплення можуть зламатися, якщо їх надмірно навантажувати.

Компьютерные столы со шкафом

Більш витончений і витончений варіант секретера. Виконаний в білому кольорі і доповнений чорною фурнітурою, він вимагає бездоганного смаку, щоб правильно вписати його в інтер’єр. Численні ящики і полиці складають зручний шафа. Тут можна розмістити багато книг, а саме це є основним критерієм при виборі книжкової шафи. Закриті зони розташовуються тільки в нижній частині столу, тому візуально шафа виглядає більш витонченим. Крім того, полиці нагорі виконані у вигляді драбинки: більш великі секції внизу і поменше нагорі. Це тільки посилює ефект.

Компьютерные столы со шкафом

Компьютерные столы со шкафом

Елегантна робоча консоль скромних розмірів може бути відкинута при необхідності.

Надзвичайно красиве і мініатюрне бюро під старовину, виготовлене з натурального дерева стане прекрасним доповненням робочого кабінету. Його можуть приголомшливо доповнити відповідні аксесуари та антикварні фігурки або рамки для фотографій. Меблі, яка не тільки функціональна, але і красива, – відмінний вибір в дизайні інтер’єрів

Компьютерные столы со шкафом

Огляд шафа-купе з комп’ютерним столом дивіться у наступному відео.