Яким має бути букет для чоловіків

Традиційно вважається, що квіти це суто жіночий подарунок. Але чоловіки також можуть радіти квітам та насолоджуватися їхньою красою не менше за жінок. Єдине, що потрібно зробити — це врахувати деякі правила та поради флористів, щоб квіти виявилися доречними.

0

0

0

переглядів


           Яким має бути букет для чоловіків

Якщо ви вирішили подарувати чоловікові, що-небудь квіткове, то потрібно для початку визначити, які ж квіти можна дарувати сильній статі. Їх не так вже і багато, але з цього переліку можна обрати те, що вам прийдеться до смаку.

Читай також: День матері 2018: робимо букет з фруктів своїми руками

 

Які квіти доречно дарувати чоловікам


           Яким має бути букет для чоловіків

Ітак, чоловікам можна дарувати: хризантеми, нарцисси, орхідеї, каллі, лілії, гладіолуси, гербери, підсолнухи, ромашки, іриси, тюльпани, гвоздики, геликоніи та навіть розі! Розі є ознакою не тільки багатства та розкоші, а й сильних емоцій та почуттів. Такі квіти буде приємно отримати будь-якому чоловікові. Якщо ж у вас виникають сумніви з приводу того, наскільки це доречно, можна вибрати іриси, нарциси, та навіть орхідеї.

Читай також: Модні тенденції в оформленні квіткових букетів-2018

Яким повинен бути букет для чоловіків


           Яким має бути букет для чоловіків

• Букет для чоловіків повинен бути зібраний з квітів одного сорту та кольору — це буде виглядати строго та зі смаком.

• Квіти для чоловічого букету повинні бути глибокого та насиченого кольору: червоного, фіолетового,темно-бордового, синього, допускаються квіти чистого білого кольору.

• Букет пастельного та світло-рожевого кольору ні в якому разі не можна дарувати чоловікам, це суто жіночі квіти.

• Також в оформленні букета не повинні бути бантики та стрічки. Упаковка букету має бути строгою та лаконічною.

• Вибір квітів залежить від концепції свята: наприклад в день народження або на річницю весілля можна презентувати букет з троянд, на інщі свята гвоздики.

• Букет для чоловіків-керівників, який відзначає свій ювілей або вихід на пенсію, може бути дизайнерськи оформленим у кошику — такі квіти будуть виглядати дуже стильно, елегантно та дорого.

• У виборі букету велике значення має вік, а також характер людини: для молодого чоловіка підходять екзотичні та навіть рідкісні квіти, для представників старшого покоління більш звичні — троянди та тюльпани. Якщо чоловік емоційний та енергійній, йому підійдуть яскраві кольори, а спокійному чоловічому характеру будуть більш приглушені тони.

• І ще одне важливе зауваження: якщо букет чоловікові буде доставляти кур’єр, потрібно обов’язково вкласти картку з побажаннями та підписом.

Користуючись корисними порадами, можна зверни такий букет, який краще за будь-які слова розкаже про ставлення та стані бажаним і найдорожчим подарунком.

Читай також: Тренди літа-2018 у флористиці (фото модних букетів)