Як обробити перед посадкою цибулини гладіолусів

Гладіолус – квітка дуже гарний, але в той же час і досить примхливий. Гладіолус вважається одним з найскладніших у вирощуванні квітів і для того, щоб займатися розведенням необхідно дуже багато знати і вміти.

0

0

0

переглядів


           Как обработать луковицы гладиолусов перед посадкой

В розведенні гладіолусів важлива кожна деталь, необхідно гранично точно дотримуватися технологію розведення.

Підготовка цибулини гладіолуса перед посадкою

За місяць до висадки починають готувати до посадки бульби. Для цього необхідно цибулини очистити від лушпиння і старих коренів. Потім цибулини укладають в картонні коробки і ставлять в сухе місце. Відразу ж видаляють явно браковані цибулини.

За два дні до посадки, цибулини необхідно викласти на вологу ганчірку, щоб проклюнулися перші кореневі нирки. Це дасть можливість цибулин швидше вкоренитися.

В той день, коли запланована висадка цибулини гладіолуса для профілактики захворювань цибулину необхідно замочити в розчині Карбофосу (доза та час вказані в інструкції). Після чого цибулину промивають у звичайній воді і знову поміщають у розчин марганцівки на 20 хвилин.

На цьому підготовка цибулин закінчується і вони готові до посадки.


           Как обработать луковицы гладиолусов перед посадкой

Посадка гладіолусів

Будь-яка посадка рослин починається з вибору ділянки та підготовки землі для посадки.

Для гладіолусів краще вибирати світлий захищений з півночі ділянка землі з суглинистими, супіщаними або чорноземними ґрунтами, з низьким рівнем підземних вод.

Підготуйте грунту завчасно.

Зробіть грядки 1,2 метра шириною. Можна обрамити грядку дошками, щоб в подальшому вона не розповзалася.

Коріння рослини проникають в грунт на 50 сантиметрів, тому необхідно глибоко перекопувати землю. Перекопування в два багнети лопати так само дозволяє боротися з багаторічними бур’янами.

Паралельно з перекопуванням ділянки, вносять 2 відра органічного добрива і 50 грам суперфосфату. Але ні в якому разі не вносьте свіжий гній в рік посадки гладіолусів.

Навесні, підготовлені грядки накрийте плівкою і притисніть, щоб не зірвало вітром. На грунт укладіть рейки, щоб був повітряний прошарок.

Коли грунт для гладіолусів підсохне, знищити бур’яни і перекопайте грядку. Накрийте руберойдом до того моменту, як прийде час висадки гладіолусів.

Найчастіше висаджування цибулин гладіолусів приходить з 25 по 30 квітня, але завжди враховуються погодні умови.


           Как обработать луковицы гладиолусов перед посадкой

Читай також: Як продовжити життя квітів у вазі