Чому вівсяна каша незамінна?

Вівсянка легка в приготуванні, ця крупа покращує травлення та підвищує імунітет. Вона багата вітамінами і мінералами. А ще вона…

0

0

0

переглядів


           Почему овсяная каша незаменима?

Погодьтеся, не всі можуть дозволити собі папайю або ягоди годжі, які, безсумнівно, також дуже корисні. У щоденному раціоні обов’язково повинна бути корисна їжа, але часто з різних причин, з-за браку часу або фінансів весь раціон корисних продуктів ми собі забезпечити не можемо.

Всі ми чули про користь вівсяної каші, або, як її ще називають – геркулесову. Вона доступна кожному, але не все, що її, на жаль, люблять. Однак її смак нейтральний, порівняно з іншими крупами, і смак можна з легкістю змінити за допомогою меду, фруктів або варення, а якщо ви не любитель солодкого, можна поекспериментувати з м’ясом, твердим сиром, спеціями, зеленню і, звичайно ж, додати сіль за смаком.


           Почему овсяная каша незаменима?

Читай також: Медова коврижка на кефірі і вівсяних пластівцях

Англійський лікар Валдимир Вускан, з госпіталю Святого Марка, впевнений, що вівсянка – це супер-продукт. Проведені ним дослідження довели, що вівсяна каша перешкоджає захворювань серця і відмінно знижує рівень холестерину в крові. Швидко растворяющаяся клітковина – сама велика «заслуга» вівсяних пластівців, вона уповільнює надходження глюкози в кровоносну систему і таким чином перешкоджає підвищенню рівня цукру. Навіть якщо ви додасте в кашу своє улюблене варення, повірте, завдяки «чарівної» каші особливої шкоди для організму не буде. Правда, таке правило не відноситься до інших різновидів каш.

Якщо вівсянку використовувати у щоденному раціоні, вам не загрожує надмірна вага, а тиск нормалізується. Учений додає, що кращими корисними властивостями володіє вівсянка тривалого зберігання. Це не означає, що вона «напхана» консервантами, просто на виробництві був дотриманий правильний процес заготовляння пластівців.

Читай також: Вівсяне печиво з мигдалем і корицею