Чи варто звертатися до послуг агентств нерухомості?

Хоча б раз в житті ми стоїмо перед завданням купити або орендувати нерухомість. Варто це робити самим або краще довірити цю роботу професіоналам? Таке ж питання задає собі і власник квартири, який хоче в найкоротші терміни і з мінімальними ризиками здати свою квартиру в оренду або продати. У цивілізованих країнах, де люди цінують якісну роботу і свій час, багато хто приймає рішення звернутися до професійних ріелторів. У нас в країні ще є спокуса все зробити самому і заощадити.

Інтернет-ресурси сьогодні переповнені рекламою агентств нерухомості, які пропонують свої послуги. До кого ж звернутися? В першу чергу Ви повинні розуміти, що в ріелторському бізнесі, як і в будь-якому іншому, існує спеціалізація. Є ріелтори, які спеціалізуються на роботі в центральних районах, і природно, вони краще орієнтуються, знають ситуацію на ринку, особливості будівель і реально оцінюють об’єкт нерухомості. Тому, якщо Ви хочете купити або здати в оренду квартиру в центрі, краще працювати з агентством або ріелтором, який спеціалізується на роботі в центрі міста в компанії http://magistr.com.ua/.

Крім того, ріелтори поділяються на тих, які спеціалізуються на оренді нерухомості, інші — на продажу. Це важливий момент і вимагає від ріелтора володіння професійними знаннями і досвідом. Також існує поділ за сегментами ринку: офісна нерухомість, житлова нерухомість, заміська нерухомість, подобова оренда. При виборі агентства обов’язково зверніть увагу на спеціалізацію. Її відсутність і всеїдність-це перша ознака непрофесіоналізму. Якщо Ви працювали з ріелтором і залишилися незадоволені його роботою, то швидше за все Ви не врахували цей важливий фактор.

Розглянемо переваги та вигоди від роботи з агентствами нерухомості в різних сегментах ринку: Оренда квартир подобово: якщо Ви приїжджаєте до Києва і Вам необхідно орендувати квартиру на кілька діб, куди Вам звернутися в агентство нерухомості або безпосередньо до власника?

Звертаючись безпосередньо до господаря квартири, Ви маєте ілюзію, що заплатите менше. Так як вважаєте, що агентство виставить рахунок, куди включить свої комісійні.

Але за таким принципом вже давно не працюють. Зараз частіше агентства нерухомості пропонують квартири в суборенду, орендуючи їх у власника, або свої власні. Природно, не має сенсу виставляти комісійні. Тому часто можна бачити рекламні гасла: здам квартиру в оренду без посередників і комісійних.

Але уявіть собі, що Ви домовилися про оренду квартири з власником, заздалегідь забронювали, прилетіли в Київ, і тут з’ясовується, що в будинку немає води. Це досить типова ситуація. У власника немає іншої квартири, яку можна запропонувати вам натомість. Така ж ситуація з різними поломками, доступом до мережі інтернет. В агентстві Вам завжди допоможуть і вирішать Ваші проблеми, тут великий вибір квартир, цілий штат фахівців і немає мовного бар’єру. Звертайтеся в агентство нерухомості — тут більше гарантій надійності і кращий рівень сервісу, і не факт, що Ви заплатите більше!

Оренда нерухомості. Послуги агентства нерухомості знадобляться Вам, якщо ви вирішили зняти квартиру в центрі Києва на тривалий термін.

Звичайно, Ви можете заперечити, що сьогодні можна і самому підібрати собі квартиру в оренду, так як в інтернеті повно прямих пропозицій від власників. Так, така можливість дійсно є. Питання в тому, як розібратися в ринковій ситуації і підібрати такий варіант, який буде оптимальним для Вас і за ціною, і за якістю, і при цьому дозволить заощадити Ваш час? Як правильно скласти Договір оренди і врахувати всі важливі для Вас питання: якість ремонту, оплату комунальних платежів, меблювання та оснащення квартири? У якій валюті і за яким курсом зафіксувати орендну плату, як застрахуватися від коливань валют, змін законодавства, або виникнення форс-мажорних обставин; як убезпечити себе при розірванні Договору оренди, повернути страховий депозит? Коли все добре, консультант не потрібен. Але коли виникають складнощі або суперечки, Вам не обійтися без ріелтора. Чи Не краще відразу працювати з професіоналом і зменшити свої ризики, зберегти час і в кінцевому підсумку гроші?

Продажа нерухомості. Якщо Ви хочете купити квартиру в центрі Києва, то допомога професіоналів у сфері нерухомості Вам просто необхідна. Напевно вам відомі приклади ошуканих людей, які інвестували гроші в нерухомість і, в підсумку, залишилися біля розбитого корита. Я сумніваюся, що вони користувалися послугами професійних ріелторів. Під час покупки нерухомості кожен з нас потребує поради професіонала. Українське законодавство не зовсім і покупець завжди має певні ризики. Оцінити їх і убезпечити Вас може досвідчений ріелтор. Якщо Ви хочете купити квартиру для подальшої здачі в оренду, ріелтор-фахівець в сфері оренди нерухомості зможе оцінити інвестиційну привабливість об’єкта, оцінити перспективи ринку, дати поради по переплануванню квартири, ремонту, устаткування й оснащення. Тут не обійтися без професійного ріелтора.

Управління нерухомістю. Якщо у Вас є нерухомість, але немає можливості або часу нею займатися, то саме для Вас існує послуга Управління нерухомістю. Фахівці агентства нерухомості проконсультують і нададуть технічну допомогу, організують ремонт, усунуть неполадки, оплатять комунальні рахунки, представлятимуть Ваші інтереси в ЖЕКу та інших службах. Якщо Вам необхідно здати квартиру в оренду, Ви отримаєте професійну допомогу і підтримку, а орендарі — турботу і увагу.

Отже, чи варто звертатися в агентство нерухомості — вибір за Вами. Переваги роботи з професіоналами очевидні. Головне — зробити правильний вибір!